Tak to jsme my

Sportovní družstva

 

 

Družstvo žen

 

Koš

Kopalová Jana
Nejprve vyzkoušela post na béčkách a proudu. Poté zjistila, v čem tkví její síla a um. Od té doby žádná změna – prostě od koše se už ani nehne… A věřte, že tato věčně usměvavá košařka přináší proudařkám bezesné noci.

Savice

Dubcová Lucie
Od požárních plenek neokusila nic jiného než post pravého křídla. Poté se rozhodla získat nové sportovní zážitky a zkušenosti a již pátou sezónu se usadila na savicích a ve vlhkém prostředí si vyloženě lebedí.

Stroj

Mikolášková Veronika
Univerzální náhradník - běhala vše co bylo v jejích silách. Nyní si vybrala nejoblíbenější post – stroj, odkud může bez slitování zalejvat předek jako koťata :). Jen tak dál…

Béčka

Novotná Michaela
Narůstajícím věkem jsme byly přinuceny nabrat nového koně, aby nám snížil věkový průměr. A povedlo se :) Už na prvním tréninku splynula s hadicemi "B" a jsou jako jedno tělo, jedna duše, takže investice se vyplatila.

Rozdělovač

Langerová Petra
Za poslední 2 sezóny, kdy nás chodí podporovat už jenom na tréninky, toho stihla opravdu hodně. Dobudování rodinného sídla, změnu příjmení, ale hlavně se rozhodla posilnit team novým človíčkem – vítáme mezi námi Sofinku a doufáme, že obě holky brzy ukážou opět na závodní dráze své kvality…

Pravý proud

Ryšavá Barbora
Ano, je to ona, proslulá kanoistka ověnčená několika tituly mistryně republiky. Ještě, že ji požární sport uchvátil natolik, že se rozhodla pověsit pádlo na hřebík a trávit volný čas v rychlém tempu s proudnicí v ruce…. Letos už pátou sezónu nás jistí „zepředu“ :).

Levý proud

Klapková Andrea
Vzhledem k silnému odporu ke změnám, se Ejka z levého křídla ani nehne. Na této pozici zahajuje již dvanáctou sezónu a určitě nebude poslední… Tak ať to stříká víc, výš, dál…. ALE hlavně do díry :).

Na zaslouženém odpočinku:

Škodová Aneta, Rykrová Jana, Rykrová Blanka
A protože naše družstvo žen v žádném případě nemládne, rozhodly se některé členky dodávat nám posily a s vervou se pustily do rození potomků.

 

Družstvo mužů

 

Koš

Vraný Michal
Michal opustil pozici béčkaře a převzal po Jirkovi post košaře. A teď dokazuje, že se výměna povedla.

Savice

Bečka Radek
Perfektně a rychle nalít. Oba tyto předpoklady Radek bezpochyby splňuje, a proto již několikátou sezónu zůstává na spoji savic.

Stroj

Dubec Rudolf
Prohnat proudaře a v klidu je pozorovat zpoza burácejícího motoru mašiny, to je Rudy motto. Ovšem kvalitnějšího strojníka bychom jen těžko hledali.

Béčka

Zelinka Jiří
Jak už to tak bývá, s věkem roste chuť. Jirka proto opustil "košíček" a šel si zkusit, jaké to je tahat hadice "B". Jeho urputný výraz, když prohání rozdělovač je k nezaplacení.

Rozdělovač

Stoklasa Zdeněk
Nová posila týmu na pozici rozdělovače. Díky svým tréninkům s rozdělovačem se dostal na velmi dobrý čas, i když ho občas Jirka předběhne. Ale neboj, Jirka daleko neběží.

Levý proud

Tydrych Lukáš
Čouda již několik let svými sedmimílovými kroky zdolává závodní tratě na pozici pravého proudu a díky své přesnosti při nástřiku si pevně tento post drží i nadále.

Pravý proud

Dubec Rudolf ml.
Mládí vpřed! Zahlásila "rada starších" a všichni pod 30 let museli dopředu na hadice. Tomu neunikl ani Ruďák a tak již několikátou sezónu běhá levém proudu.